O NAS

Grupa-Projekt działa na rynku nieprzerwanie od prawie 20 lat. Zdobywając w tym czasie ogromne doświadczenie bazujące na setkach wykonanych i zrealizowanych projektów. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na kompleksową realizację inwestycji oraz rozwój własny. Wychodząc naprzeciw obowiązującym standardom staramy się wdrażać innowacyjne rozwiązania projektowe, pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, a co za tym idzie koszty funkcjonowania projektowanych przez nas instalacji stają się niższe. Wiążemy ze sobą dobór instalacji „na kieszeń” i oczekiwania danego Inwestora. Zadowolenie naszych klientów i jakość obsługi to dla nas sprawy priorytetowe.

Jesteśmy bezkonkurencyjnym biurem wielobranżowym, wiążącym ze sobą sieciowy dział elektroenergetyki oraz dwa branżowe działy instalacyjne – sanitarny i elektryczny. Dzięki takiej konfiguracji potrafimy przeprowadzić proces inwestycyjny od etapu konsultingu inwestorskiego, poprzez koncepcję, projekt i nadzór.

Jako zespół mamy doświadczenie w kompleksowej koordynacji działań.

Zaufali nam m.in.:
Polska Grupa Energetyczna S.A.
TAURON Dystrybucja S.A.
Polenergia S.A.
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie
TAURON Dystrybucja S.A.
Polenergia S.A.
Trochę historii….

Firma działa na rynku od 2000 roku, na początku jako Biuro Projektów Elektro-Energetycznych Projekt, zajmujące się opracowywaniem projektów w zakresie elektroenergetyki, automatyki i teletechniki. W późniejszym czasie oraz wobec rosnącego zapotrzebowania na rynku wykonawstwa obiektów elektroenergetycznych, nasza firma, w 2010 roku, na podstawie zdobytego doświadczenia i pozyskanych kierowników budowy z dużym stażem, stworzyła dział wykonawstwa, zmieniając równocześnie nazwę na Grupa-Projekt Usługi Elektro-Energetyczne. W związku ze stale rozrastającą się kadrą pracowniczą i powiększającym się parkiem maszyn, na początku 2012 roku, firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W 2014 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma rozszerzyła działalność o świadczenie usług z zakresie projektowania i doradztwa w branży instalacyjnej – sanitarnej i elektrycznej. Właścicielem i prezesem firmy niezmiennie od 2000 roku jest pan Piotr Stach.

Przez 20 lat lat działalności zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów oraz niezbędne doświadczenie. Grupa-Projekt Sp. z o.o. w chwili obecnej zatrudnia kilkadziesiąt osób oraz dysponuje rozbudowaną bazą sprzętową, co pozwala nam na realizację nawet najtrudniejszych zleceń. W naszej pracy posługujemy się nowoczesnymi narzędziami, które pozwalają na realizację obiektów od koncepcji ich powstania poprzez pełną dokumentację techniczną, aż do ich budowy i nadzoru autorskiego nad ich powstaniem.